Meie ei otsi. MEIE LEIAME.
Ühendasime oma kogemused ja teadmised siirast soovist aidata Sinul, tööandjal, leida enda meeskonda
sobivaimaid töötajaid. Just sobivamaid, sest parim ei pruugi olla parim valik. Sobivad hoiakud ja väärtused,
mitmekesisus – erinevad inimesed ja arvamused, teevad meeskonna tulemuslikumaks
ja just seda, suurt pilti, me oma leidmistes ka järgime.

Lea Kalda

LEA KALDA

Värbamisjuht

tel.: (+372) 5341 8960
e-mail: lea.kalda@talentmill.ee
skype: lea.kalda

  Tutvu minu kogemusega

“Äri teevad inimesed. Hästi toimivad, tulemuslikud meeskonnad koosnevad isiksustest koos kõigi nende kogemuste, uskumuste ja väärtustega.

Hea tööandja, minu kutsumuseks on leida Sinu organisatsiooni ja meeskonda just neid kõige õigemaid, oma inimesi.

Hea tööotsija, soovin toetada ja inspireerida Sind oma tööelus rohkem rõõmu ja rahulolu leidma. Meil kõigil on oma tee, aitan hea meelega Sinul enda oma avastada ning unistuste täitmiseks teadlikumaid ja enesekindlamaid samme astuda.”

Jaanika Tohv

JAANIKA TOHV

Värbamisjuht

tel.: (+372) 523 9387
e-mail: jaanika.tohv@talentmill.ee
skype: jaanika.tohv

  Tutvu minu kogemusega

“Värbamisel on oluline teada, keda Sa otsid ning kuidas sobivat inimest leida. Sinu, kui tööandjaga arutame enne otsingu alustamist põhjalikult läbi, milliste oskustega, isiksuseomadustega ja väärtustega inimest Sinu meeskond vajab. Minu eesmärk ja suur rõõm on oma professionaalseid oskusi ning sobivaid kanaleid kasutades sobiv inimene Sinu meeskonda leida.”


Ülle Matt

ÜLLE MATT

Koolitaja-koostööpartner

e-mail: info@talentmill.ee

Tutvu minu kogemusega

 

„Usun siiralt ja olen kogenud, et tark ja kaasav inimeste juhtimine aitab luua organisatsioonis sellise kultuuri ja toetava keskkonna, mis seob inimesi ettevõttega, motiveerib pühenduma tööle ning juhib ettevõtteid soovitud tulemuste suunas.

Oskuslik potentsiaali avamine ja kõigis töötajates parima väljatoomine on kaasaegse juhi kuldvõtmekeseks. Olen isiklikult kogenud ja mõistnud seda, et üksi kaugele ei purjeta. Partnerlus viib edasi.“

 

Parima tulemuse saavutamisel toetume 5 sambale:

Kõik on võimalik, tuleb vaid tahta ja pingutada. Teame, milliseid väljakutseid võib õige inimese leidmine esitada – oleme selleks huviga valmis.

Meil on Sinu jaoks aega. Butiik personaliotsingu agentuurina panustame üheaegselt väheste klientide hüvanguks.

Professionaalne koostöökogemus. Võid kindel olla – kandidaadid saavad värbamisprotsessis samaväärse lugupidava ja hooliva kogemuse kui Sina kliendina.

Praktiline personalijuhtimise kogemus – teame, kuidas ettevõtted ja meeskonnad tegelikult toimivad. Paneme oma kogemused efektiivselt iga leidmise heaks tööle.

Tihe koostöö kliendiga. Tutvume Sinu organisatsiooni eripäradega. Oskame näha sügavamale. Kasutame seda teadmist parima sobivuse leidmiseks.

 
Oleme ühinenud:

Pare

Annetame aega:

Annetame Aega