MEIE LEIAME. LÄBI TULEMUSLIKU SIHTOTSINGU.
Ühendasime oma kogemused ja teadmised siirast soovist aidata Sinul, tööandjal, leida enda meeskonda
sobivaimaid töötajaid. Just sobivamaid, sest parim ei pruugi olla parim valik. Sobivad hoiakud ja väärtused,
mitmekesisus – erinevad inimesed ja arvamused, teevad meeskonna tulemuslikumaks.

Jaanika Tohv

JAANIKA TOHV

Värbamisjuht

tel: 523 9387
e-post: jaanika.tohv@talentmill.ee
skype: jaanika.tohv

  Tutvu minu kogemusega

“Värbamisel on oluline teada, keda Sa otsid ning kuidas sobivat inimest leida. Sinu, kui tööandjaga arutame enne otsingu alustamist põhjalikult läbi, milliste oskustega, isiksuseomadustega ja väärtustega inimest Sinu meeskond vajab. Minu eesmärk ja suur rõõm on oma professionaalseid oskusi ning sobivaid kanaleid kasutades sobiv inimene Sinu meeskonda leida.”

Ülle Matt

ÜLLE MATT

Koostööpartner – coach ja koolitaja

e-post: info@talentmill.ee

Tutvu minu kogemusega

 

„Olen personalijuht ja juhtide coach, kelle isiklikuks missiooniks on läbi viimase 18 aasta olnud organisatsioonikultuuride, personalitöö ja juhtimise arendamine. Usun siiralt ja olen kogenud, et tark ja kaasav inimeste juhtimine aitab luua organisatsioonis sellise kultuuri ja toetava keskkonna, mis seob inimesi ettevõttega, motiveerib pühenduma tööle ning juhib ettevõtteid edukamate tulemuste suunas.
Olles olnud pikka aega juhirollis ja coaching’u partneriks tippjuhtidele, olen isiklikult kogenud ja mõistnud seda, et üksi kaugele ei purjeta. Partnerlus viib edasi. Kõrvaltvaataja pilk ja õigesti esitatud küsimused, tähelepanekud, kogemused võivad vajalikul hetkel olla just selleks värskeks briisiks, mis aitab edasi liikuda.“


Parima tulemuse saavutamisel toetume 5 sambale:

Kõik on võimalik, tuleb vaid tahta ja pingutada. Teame, milliseid väljakutseid võib õige inimese leidmine esitada – oleme selleks huviga valmis.

Meil on Sinu jaoks aega. Butiik personaliotsingu agentuurina panustame üheaegselt väheste klientide hüvanguks.

Professionaalne koostöökogemus. Võid kindel olla – kandidaadid saavad värbamisprotsessis samaväärse lugupidava ja hooliva kogemuse kui Sina kliendina.

Praktiline personalijuhtimise kogemus – teame, kuidas ettevõtted ja meeskonnad tegelikult toimivad. Paneme oma kogemused efektiivselt iga leidmise heaks tööle.

Tihe koostöö kliendiga. Tutvume Sinu organisatsiooni eripäradega. Oskame näha sügavamale. Kasutame seda teadmist parima sobivuse leidmiseks.

Oleme ühinenud:

Pare

 

Annetame aega:

Annetame Aega