Teised meist

Elering

“Hea sihtotsingu partner on selline, kes mõistes põhjaliku eeltöö olulisust, küsib kohe projekti algul palju edasiviivaid küsimusi ja aitab veel kord läbi mõelda projekti eesmärgid.
Hea partner värbamisel oskab hinnata ja prognoosida, millised on ettevõtte võimalused tänasel keerulisel tööjõuturul ja pakkuda vajadusel alternatiive kogu projekti vältel. Seda kõike kogesin Talent Milliga koostööd tehes. Rääkimata kiirest tegutsemisest ja kohesest tagasisidest projekti edusammude osas kogu protsessi vältel.
Iga värbamisprojekt on ettevõtte jaoks ka oluline mainekujunduse projekt. Seetõttu näitab sihtotsingu kvaliteeti kindlasti ka see, kui kandidaadid ütlevad „Ma hindan seda kogemust ka siis, kui ma ei osutu valituks, see on olnud põnev ja silmiavav protsess.””

Kerli Leppoja, Elering AS, personalijuht

Ericsson

“Usaldusväärne koostööpartner Ericsson Eesti Tallinna tehas tegutseb kiirelt muutuvas tehnoloogiamaailmas. Hindame töötajate erialaseid kompetentse, soovi areneda koos ettevõttega ja oskust innovaatiliselt kaasa mõelda. Suure ja rahvusvahelise ettevõttena vajame toimimiseks sageli erineva spetsiifikaga kompetentseid töötajaid. Talent Mill (endise nimega Personalitöö OÜ) on olnud meile usaldusväärne ja professionaalne partner värbamisvaldkonnas. Koostöö ettevõttega on olnud meeldiv ning tulemuslik. Oleme kasutanud nende abi mitmete positsioonide, sh. keeruliste inseneripositsioonide täitmiseks. Kogu otsingu- ja valikuprotsess on kiire, sujuv ja professionaalne ning meie vajadustega osatakse suurepäraselt arvestada. Soovitan Talent Mill’i kõigile, kes hindavad tähtaegadest kinnipidamist, pühendumist ja sõbralikku professionaalset koostööd.”

Karin Israel, Ericsson Eesti AS Tallinna tehas, töösuhete juht

DAS Õigusabikulude Kindlustuse AS

“Oleme Eesti mõistes keskmise suurusega ettevõte, kus täna töötab 50 inimest. Reeglina otsime uusi töötajaid oma jõududega ning kasutame väliste teenuspakkujate abi vaid keerukamate otsingute puhul. Nii pidime 2016 aasta veebruaris lahkuva IT spetsialisti asemele kiiresti leidma uue töötaja ning otsustasime kasutada sihtotsingut. Kuna olin Jaanikaga varasemalt koostööd teinud, julgesin ka seekord tema poole pöörduda. Koostöö Talent Milliga oli usaldusväärne ja professionaalne ning leidsime kokkulepitud ajaks sobiva inimese. Jaanika puhul meeldib mulle väga tema suhtumine – isegi täna, kui uus töötaja on ettevõttes panustanud pea pool aastat, helistab ta ja tunneb huvi kuidas meil läheb. Jaanika teeb oma tööd südame ja vastutustundega ning on hea ja usaldusväärne kostööpartner nii tööandjatele kui tööotsijatele.”

Liina Kaldväli, DAS Õigusabikulude Kindlustuse AS, personalijuht

“Mina, muide, ei kadesta neid väheseid, kes pole kunagi pidanud ühelegi töökohale kandideerima. See on äärmiselt värskendav kogemus ja kulub aegajalt marjaks. Aga kui üle 20 aasta elu- ja töökogemust enam kolmele lehele ei mahu, kuid midagi välja jätta ka ei raatsi, on tark pöörduda nõu saamiseks proffide poole. Lealt saadud aus ja põhjalik tagasiside tuletas mulle meelde mu tugevused ja näitas, kuidas neid CVs paremini esile tõsta. Kogenud pilk pööras tähelepanu igale detailile, tegemata järeleandmist sisus ega stiilis. Sama sisukad ja huvitavad olid meie arutelud, mis avardasid minu teadmisi nii tänapäevasest isikuturundusest kui värbamistrendidest. Tõeliselt hea on koostööd teha oma ala professionaaliga, kes teab, mida räägib, oskab anda häid ja nimelt sulle sobilikke soovitusi ning mis peaasi – teeb seda päriselt hoolides, huvi tundes ja innustades. Üldise vohava pealiskaudsuse ajastul oli suhtlus Leaga kui personaalne kvaliteetaeg. Aitäh positiivse kogemuse eest!”

Gea Kammer, turismispetsialist-projektijuht

Stora Enso Timber AS

“Inimesena on Jaanika sõbralik, tulemusele orienteeritud ja täpne. Iga kord tegi ta natuke rohkem, kui temalt palusin. Ent kõige olulisem on tema õige suhtumine. Iga kord leidis ta õige inimese õigele kohale.”

Tõnu Järv, Stora Enso Timber AS Paikuse saeveski juhataja, otsene juht 2003-2007

Ericsson Eesti

“Jaanika is a thorough professional who conducted the initial interview and background check for a position I applied to. Her due diligence ensured that I knew what the job demanded and what was expected from me. She was industrious in her work which supported both the employer and myself in making an informed decision regarding the position. I sincerely thank her for her guidance and advice during my application process and gladly recommend her as a competent and efficient recruiter.”

Aziz Jiwani, Verification Engineer