MEIE LEIAME. LÄBI TULEMUSLIKU SIHTOTSINGU.
Ühendasime oma kogemused ja teadmised siirast soovist aidata Sinul, tööandjal, leida enda meeskonda
sobivaimaid töötajaid. Just sobivamaid, sest parim ei pruugi olla parim valik. Sobivad hoiakud ja väärtused,
mitmekesisus – erinevad inimesed ja arvamused, teevad meeskonna tulemuslikumaks.

Jaanika Tohv

JAANIKA TOHV

Värbamisjuht ja asutaja

tel: 523 9387
e-post: jaanika.tohv@talentmill.ee
skype: jaanika.tohv

  Tutvu minu kogemusega

Kui värbamisel keskenduda inimest väärtustavale käitumisele, siis saad sina kliendina kõige parema tulemuse: motiveeritud, isiksuselt sobiva ja professionaalse töötaja. Uue meeskonnaliikme leidmine, eriti nišivaldkonnas, on stressirohke ja täis mõlemapoolseid ootusi. Koostöös klientidega, kes hindavad oma töötajaid ja kasutades oma 14. aastat personalijuhtimise kogemust olen loonud oma personaliotsingu ettevõttes Talent Mill efektiivsed sihtotsingu põhimõtted, kaasajastanud pidevalt värbamismeetodeid ja loonud toimiva kandidaatide andmebaasi (sh nišivaldkonnas – insenerid ja juhid). Tugevad väärtused ja minu põhjalik tööstiil võimaldab mul tagada kahepoolselt tulemuslik personaliotsing igale kliendile.

Marleen Saat

MARLEEN SAAT

Värbaja

tel: 522 1849
e-post: marleen.saat@talentmill.ee
skype: saat.marleen

Tutvu minu kogemusega

Tänasel päeval on minu töö eesmärk tagada iga personaliotsingu tulemuslikkus – meie kliendil on valik sobivaimatest inimestest. Kasutan oma töös innovaatilisi värbamistööriistu ning tean, mil moel turgu kaardistada ja õige profiiliga inimesteni jõuda, seega suhtlen kandidaatidega tihedalt läbi kogu värbamisprotsessi. Väga väärtusliku inimestega suhtlemise ja rahvusvahelise müügitöö kogemuse omandasin Ameerika Ühendriikides ukselt-uksele raamatuid müües. See kogemus andis teadmise, et positiivsus ja järjekindlus viib alati edasi.


Parima tulemuse saavutamisel toetume 5 sambale:

• Kõik on võimalik, tuleb vaid tahta ja pingutada. Teame, milliseid väljakutseid võib õige inimese leidmine esitada – oleme selleks huviga valmis.
• Meil on Sinu jaoks aega. Butiik personaliotsingu agentuurina panustame üheaegselt väheste klientide hüvanguks.
• Professionaalne koostöökogemus. Võid kindel olla – kandidaadid saavad värbamisprotsessis samaväärse lugupidava ja hooliva kogemuse kui Sina kliendina.
• Praktiline personalijuhtimise kogemus – teame, kuidas ettevõtted ja meeskonnad tegelikult toimivad. Paneme oma kogemused efektiivselt iga leidmise heaks tööle.
• Tihe koostöö kliendiga. Tutvume Sinu organisatsiooni eripäradega. Oskame näha sügavamale. Kasutame seda teadmist parima sobivuse leidmiseks.

Oleme ühinenudEesti Personalijuhtimise Ühing
Annetame aegaAnnetame aega
Oleme usaldusväärsed
Kõrgeim krediidivõime